Prezydent Janusz Kubicki w codziennym raporcie epidemicznym poinformował o sytuacji zakażeń w naszym mieście. Poruszył także tematy wczorajszego meczu żużlowego oraz przedstawił ranking Wspólnoty pod tytułem „Bogactwo samorządów ‘20”. Które miejsce w rankingu zajmuje Zielona Góra?

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani, raport dzienny z wirusa – 0 (słownie: zero nowy przypadków w Zielonej). Doszło kilkadziesiąt osób na kwarantannie.

Wracają do tego co się dzieje. No cóż wczoraj ekstra zawody. Najpierw euforia potem … potem było gorzej. Walka do ostatniego wyścigu. Teraz cześć z Was analizuje co i gdzie można było zrobić aby wygrać. Tylko zobaczcie jakie były oczekiwania przed meczem. Ja się cieszę z wyniku ale … ale niedosyt pozostała bo było tak blisko.

Wracająca na samorządowe podwórko to dziej się dużo. Z ciekawostek ukazała się ranking Wspólnoty pod tytułem „Bogactwo samorządów ‘20”. Zielona Góra wśród miast wojewódzkich zajmuje 10 miejsce. Hmmm czy jesteśmy naprawdę bogatym miastem? Ciężko to jednoznacznie określić, wskaźniki pokazują że niby „bogatym” ale zdaniem mieszkańców nie do końca. Moim zdaniem nie jesteśmy bogaczami. Województwo lubuskie nie łapie się do pierwszej 10, jak również brak innych miasta z naszego województwa. Moim zdaniem jesteśmy cały czas województwem na dorobku, które musi się cały czas rozwijać i walczyć o swoje miejsce na mapie Polski. Długa droga przed nami aby być naprawdę BOGATYM samorządem.

Kochani, raport dzienny z wirusa – 0 (słownie: zero nowy przypadków w Zielonej). Doszło kilkadziesiąt osób na…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Środa, 29 lipca 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki