Prezydent Janusz Kubicki na swoim profilu facebookowym poinformoiwał dziś o stanie epidemicznym miasta oraz poinformował o finiszu prac w Dolinie Gęśnika. 

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani. Wirus jak zawsze omija Zieloną. Dalej mamy zero. Ale … ale w każdej chwili może się to zmienić. Cóż chyba już się do niego przyzwyczailiśmy i umiemy z nim żyć.

Normalność w mieście to życie. Życie to cały czas coś nowego. Kończymy remont – budowę zespołu rekreacyjnego Dolina Gęśnika, czyli enklawa zieleni na wielkim osiedlu. Jest tam coraz piękniej. Inwestycja nie odbyła się bez problemów. Tak a props mogę mówić, że problemy to moja specjalność. Zbankrutowała jedna firma, trzeba było znaleźć drugą i jak zawsze to wszystko musi trwać bo biurokracja jest czymś niepokonanym i wszechobecnym.

Zastanawiam się nad jednym, jak długo będzie tam cudnie, kiedy znajdzie się jakiś baran, który coś zniszczy. Wiem, wiem zaraz ktoś powie monitoring itp. itd. Ale z drugiej strony to przecież my sami jako mieszkańcy dokonujemy zniszczeń. Nie da się postawiać przy każdej ławeczce, płotku, huśtawce czy altance policjanta który będzie tego pilnował. Nie wiem jak to zrobić aby zmienić nastawienie tych którzy niszczą. Przecież to wszystko jest nasz wspólne. Dbajmy o to, pilnujmy wspólnie razem, piętnujmy wandali. A wtedy Dolina Gęśnika będzie cieszyć nas wszystkich przez długie lata.

Kochani. Wirus jak zawsze omija Zieloną. Dalej mamy zero. Ale … ale w każdej chwili może się to zmienić. Cóż chyba już…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Środa, 24 czerwca 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki