Kochani, są takie dni i takie informacje, których chcielibyśmy aby nigdy nie trzeba przekazywać, aby nigdy się nie wydarzyły. Są to złe i strasznie trudne informacje które muszę przekazać, ale ludzie mają prawo wiedzieć – poinformował Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki.

Kochani, są takie dni i takie informacje, których chcielibyśmy aby nigdy nie trzeba przekazywać, aby nigdy się nie wydarzyły. Są to złe i strasznie trudne informacje które muszę przekazać, ale ludzie mają prawo wiedzieć.
Policja aresztowała nauczyciela jednej z zielonogórskich szkół podstawowych (oś. Pomorskie) i znanej szkoły muzycznej. Niestety zarzut jest straszny, chodzi o pedofilię. Miał też uczyć rytmiki w przedszkolach. Został aresztowany na trzy miesiące.
Nie wiem co mam powiedzieć. Naprawdę nie umiem tego skomentować, nie potrafię. Jeżeli to prawda to … ZERO TOLERANCJI DLA PEDOFILII. Chciałbym aby okazało się to nieprawdą, żeby to się nie wydarzyło, żeby można było powiedzieć … Musimy poczekać na więcej informacji. Straszne ale …

facebook Janusz Kubicki