Prezydent Janusz Kubicki w codziennym raporcie epidemicznym poruszył także temat 10 lecia Centrum Rekreacyjno Sportowego w Zielonej Górze.

Kochani. O wirusie nie pisze bo nie ma co. Dalej raczej plaża i posucha w tym temacie (ja pisze zawsze o Zielonej Górze nie o woj. lubuskim).
Nie tak dawno stuknęło 10 lat. Wiecie co ma taką rocznicę? Ano CRS – czyli basen i hala sportowa. Wszystko w jednym. Przez ten okres tylko na basenie było ponad 4 600 000 osób. Gdyby nie pandemia to dobilibyśmy do 5 000 000 osób. Oznacza to że statystycznie każdy z zielonogórzan był na basenie 33 razy. Ilości imprez sportowych i kulturalnych nie zliczę. Można mówić wiele ale ten obiekt się nam udał. Ciężko było ale się udało i niech ktoś powie że nie warto było o to walczyć żeby powstał. Pamiętam jak Pani Poseł Bożenna Bukiewicz twardo stawała że hala ma mieć 5 tys. miejsc. I jak widać miała rację. Ja mam wiele pozytywnych wspomnień z tego obiektu a Wy? No kto nie był na Balu Sportowca czy na Sylwestra czy na koncercie? Ciekaw jestem Waszych wspomnień i relacji.
Zachęcamy do dyskusji na profilu prezydenta:

Kochani. O wirusie nie pisze bo nie ma co. Dalej raczej plaża i posucha w tym temacie (ja pisze zawszę o Zielonej Górze…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Czwartek, 16 lipca 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki