Prezydent Janusz Kubicki poinformował w swoim raporcie o nowych zakażeniach i o pożarze jaki miał miejsce przy ul. Chrobrego – “Zginęła jedna osoba. Druga walczy o życie”.

 

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenie

Kochani. Jeżeli chodzi o wirusa to wczoraj doszło 5 nowych przypadków. Wakacje sprzyjają temu, żeby wirus się rozprzestrzeniał. To nic nadzwyczajnego, można było się tego spodziewać. Wirus będzie z nami na dużej i nie powinno to wywoływać zdziwienia.

Nad ranem doszło do tragicznego pożaru. Spaliło się mieszkanie przy ul. Chrobrego. Zginęła jedna osoba. Druga walczy o życie, 8 osób zostało poszkodowanych. Wszystkim ludźmi zajął się urząd miasta. Powiadomiliśmy aby wsparcia udzielił MOPS i ZGM. Przyczyna prawdopodobnie nieostrożność z papierosem.

To koniec tych złych informacji. Przed nami nowy tydzień, nowe wyzwania. Życzę wszystkim tego aby, był leszy i weselszy. Zapowiada się gorący, oj bardzo gorący. Ci, którzy zaczynają urlop trafili z pogodą. Pamiętajcie jednak o dystansie na wakacjach. 

Kochani. Jeżeli chodzi o wirusa to wczoraj doszło 5 nowych przypadków. Wakacje sprzyjają temu, żeby wirus się…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

materiały facebook Janusz Kubicki