Chciałbym abyśmy to co złe, smutne, straszne, bezsensowne zostawili za sobą i z optymizmem i radością spojrzeli w ten Nowy Rok – takie życzenia zielonogórzanom składa Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki – dodaje, że dziś ma urodziny. Sto lat Prezydencie !!!

Kochani, dziś ostatni dzień starego roku. Jest on szczególny dla nas wszystkich wiadomo jakieś po… wirus wszystko poprzestawiał i postawił świat do góry nogami. Chciałbym abyśmy to co złe, smutne, straszne, bezsensowne zostawili za sobą i z optymizmem i radością spojrzeli w ten Nowy Rok. Życzę Wam wszystkim tego abyście w 20201 roku zaznali spokoju, radości, szczęścia i miłości. Żebyśmy wreszcie poczuli się bezpiecznie. Niech złość, nienawiść, zazdrość będą tym co nigdy Was nie spotka. Niech na waszej drodze zawsze znajdują się ludzie o otwartych sercach i wielkim uśmiechu, a ci dla których zawiść, złość, zemsta są paliwem do życia niech znikną z tego świata. Jeżeli ktoś czuje, że w tym roku to ja byłem tym przez którego zaznał czegoś złego to mówię mu z całe serca przepraszam, niech nie żywi do mnie urazy, niech odnajdzie szczęści i uśmiech.
PS. Dziś mam też szczególny dzień bo … bo mam urodziny i chciałbym wszystkim podziękować za życzenia przepraszam, że nie odpowiadam ale … ale jest ich tak dużo, że nie daje rady. Dzięki, dzięki i jeszcze raz WIELKIE dzięki .
facebook Janusz Kubicki