-Moi drodzy, bardzo dziękuję za wszystkie Wasze sygnały, jakie dostałem po wpisie na temat Janusza Rewersa (czyli o naszym zielonogórskim Misiewiczu) – napisał na swoim Facebooku prezydent Janusz Kubicki. 

Przypomnę – dostał ekstra pracę za 10 000 zł bez żadnego konkursu, bez kwalifikacji, bez stażu pracy. Ludzie tracą pracę, zamykają swoje biznesy a tu tworzy się fikcyjny stołek. Ilość informacji jaką dostałem na priv jest zatrważająca. Nie sądziłem, że skala zjawiska jest taka duża. To co się dzieje to … to prawdziwa stajnia Augiasza. Przyznam się, że dostałem też informacje o moich jednostkach i będę je weryfikował i sprawdzał.
Chciałbym Was prosić o pomoc w związku z tą sprawą. Ostatnio w szpitalu w Zielonej pojawiła się osoba z nadania jednej z partii. Nie wiem skąd się wzięła ani jakie ma umocowania do zajmowania tak wysokiego stanowiska? Nazywa się Ewa Karasińska. Ciekawe czy ktoś z Was może mi pomóc, jakie ma zasługi i skąd wynika jej „awans” do rady nadzorczej szpitala. Proszę o info na priv.
Przepraszam, że w ten sposób się zwracam, ale nikt z moich znajomych nie potrafił mi pomóc. Podobnie jak kiedyś było z Prezesem, nikt nie wie kto i dlaczego i za jakie zasługi …
Miłego dnia i oby był słoneczny:)
<(Facebook Janusza Kubickiego)