Wczoraj jak włączyłem TV to wszędzie panowała psychoza strachu. Każdy kanał nadaje, że będzie tragedia, że będzie źle, że stąpamy po polu minowym, że to eksperyment na dzieciach – pisze na swoim facebooku Prezydent Janusz Kubicki. 

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani. Słowo się rzekło, jeżeli powiedziało się A to trzeba powiedzieć i B. Kolejne przemyślenia o koronawirusie lub jak mówią inni koronaściemie.

Wczoraj pierwszy dzień w szkołach, przedszkolach i żłobkach po wakacjach. W mediach pojawiły się fotografię pokazujące jak ludzie czekają godzinami żeby oddać dziecko do placówki oświatowej. Stoją w deszczu, mokną i czekają. O co w tym wszystkim chodzi? Ano właśnie. A czy pamiętacie może fotografię z początku pandemii jak wyglądały kolejki do sklepów? Też ludzie stali na dworze i czekali żeby zrobić zakupy. Czy ja mam jakieś deja vu? Czy to taka sama sytuacja? Jak to się skończyło w sklepach to wszyscy wiedzą. Minęło kilka tygodni i jest normlanie. Czy w sklepach pojawiły się zarażenia? U nas w JEDNYM tak. Chory był sprzedawca w Castroamie i … i wysłali kilkadziesiąt osób na kwarantannę i nikt nie został zarażony. Nie chcę się tu teraz rozpisywać o testach bo to na oddzielny post. Pokazuje tylko, że z wielkiej chmury wyszedł mały deszcz.

Wczoraj jak włączyłem TV to wszędzie panowała psychoza strachu. Każdy kanał nadaje że będzie tragedia, że będzie źle, że stąpamy po polu minowym, że to eksperyment na dzieciach itp. Itd. Generalnie przekaz części mediów – otwarcie oświaty jest złe. Cały czas bombardują nas informacjami ile osób zarażonych, ile osób zmarło. Mówi się, że to jedne wielki bałagan. Kurde od pół roku trwa cały czas nieustanny atak na nasze głowy. Pakuje nam się same negatywne informacje, same złe przekazy. Jak mamy się w tym wszystkim odnaleźć, jak mam się przed tym bronić, jak dokonać właściwej oceny? Wytwarza się wrażenie że CODIV to śmierć, która nadjedzie już za chwile już za moment, że wszyscy będziemy pod respiratorami, których oczywiście zabraknie dla wszystkich. Czy zwykły Kowalski jest w stanie się obronić przed takim zmasowanym przekazem informacyjnym? Śmiem w to wątpić. Jeżeli do tego dołożymy polityków którzy też potrafią straszyć to już mamy komplet. Czy uważacie, że politycy mówią to co jest dobre dla nas, czy to jest dobre partii politycznych? Wiecie jaka jest odpowiedź. Dla niech nie liczy się interes ludzi, najważniejszy jest interes partii. Straszne to ale prawdziwie. Potrafią robić sobie nawzajem na złość. Szkoda, że nie mają odwagi aby w tym momencie połączyć się i iść wspólnie razem. Bez podziału na PO, PiS, PSL i innych. Wszyscy razem powiewni iść do przodu.

Pamiętajcie podświadomość ludzka sama notuje te informacje, sama je gromadzi bez naszej zgody.

Nie wiem czy moje przemyślenia są słuszne, czy tylko mi się to wszystko wydaje? Napiszcie co sądzicie?

Zapraszamy do dyskusji na profilu Prezydenta:

Kochani. Słowo się rzekło, jeżeli powiedziało się A to trzeba powiedzieć i B. Kolejne przemyślenia o koronawirusie lub…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Środa, 2 września 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki