Prezydent Janusz Kubicki informuje dziś o stanie epidemicznym Zielonej Góry oraz tradycyjnie typuje i zachęca do typowania wyników dzisiejszego meczu Fogo Unia Leszno vs RM Solar Falubaz Zielona Góra.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani, sytuacja dotycząca CODIV-19 (w Zielonej Górze):
– ostatniej doby nikt nie doszedł,
– na oddziale zakaźnym mamy 2 osoby
– w izolatorium mamy 6
– w kwarantannie sanepidu 107 osób
– w kwarantannie granicznej 310
To tyle jeżeli chodzi o statystkę. Podaję ją abyście mieli wiedzę jak to się kształtuje. Prośba moja jest o to aby tego nie lekceważyć (czyli przestrzegać zasad sanitarnych) ale również nie wpadać w przesadną panikę. Wirus jest i będzie z nami na długo. Trzeba nauczyć się z nim żyć.
Dziś … no własnie dziś kolejne zawody czyli Falubaz Zielona Góra kontra Leszno. Zgodnie z tradycją jak obstawicie? Ja no cóż rozmów swoje, serce podpowiada swoje więc … więc będzie wielka niespodzianka i wygramy 46 do 44. A teraz wasza kolej jaki typy? Oczywiście przewiedziono nagrody.
PS. foto jest autorstwa MISTRZA DariuszBiczyński.pl – fotografika kreatywna (“ukradłem mu ją” Zachęcamy do typowania wyników meczu na profilu Prezydenta:

Kochani, sytuacja dotycząca CODIV-19 (w Zielonej Górze):- ostatniej doby nikt nie doszedł, – na oddziale zakaźnym…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Wtorek, 28 lipca 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki