Nowy tydzień, nowe wyzwania. Miasto rozstrzygnęło przetargi na kolejne remonty, kolejne budowy – pisz na swoim facebooku Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, na zewnątrz i zbliżenieKochani wirus jest wirusem, ale życie nie znosi pustki. Przynajmniej tak się nam wydaje. Nowy tydzień, nowe wyzwania. Miasto rozstrzygnęło przetargi na kolejne remonty, kolejne budowy. Coraz bliżej nowa siedziba Domu Samotnej Matki, ul. Młyńska w sołectwie Krępa. Rozpoczęto postępowanie pn. Budowa siłowni pod chmurką dla seniorów przy ul. Jaskółczej. To tylko niektóre z zadań realizowanych obecnie.

Wiem, że wirus minie, wiem, że damy radę. To będzie bardzo trudny okres dla wszystkich. Potrzebujemy wzajemnego zrozumienia i wsparcia. Dbajmy o przestrzeganie reguł mimo, że wydają się one czasami irracjonalne i trudne do zrozumienia. Jest to jednak droga walki z tym. Proszę nie lekceważmy tego. A jak dobrze pójdzie to za chwilę będzie normlanie.

Dziś rano słyszałem w radio piosenkę Kory. Pamiętacie te słowa:
„Czekam na wiatr co rozgoni
Ciemne skłębione zasłony
Stanę wtedy na raz
Ze słońcem twarzą w twarz”.

Młodzi pewnie nie znają tego hitu. Ale wszyscy czekamy na wiatr co rozgoni.

Kochani wirus jest wirusem, ale życie nie znosi pustki. Przynajmniej tak się nam wydaje. Nowy tydzień, nowe wyzwania….

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Poniedziałek, 19 października 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki