Kochani!!! Tak jak pisałem mamy pierwszego chorego. Ważna jest jedna informacja!!! Pacjent jest w stanie bardzo dobrym. Uważajcie na siebie, nie ma co lekceważyć zaleceń Ministra Zdrowia – poinformował Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenie“Najważniejsze unikać miejsc w których jest dużo ludzi !!! Dzieci muszą unikać kontaktów i nie powinny wychodzić same. Nasz przypadek to młody człowiek (płeć nie jest istotna). Zaraził się od kogoś kto przyjechał z zagranicy. Jako osoba młoda przechodzi wirusa bardzo łagodnie, nie miał duszności i żądnych drastycznych objawów. Niestety może i mógł zarażać. Jego stan jest naprawdę dobry. Wszyscy którzy mieli z nim potencjalny kontakt znajdują się na kwarantannie. Jedno jest bardzo ważne, to co mówią Włosi jest PRAWDĄ, to młodzi zarazili swoich dziadków !!! To dziadkowie i osoby starsze mają problem i najciężej przechodzą chorobę. Proszę nie lekceważcie tego co się dziej. Będziemy wdrażać kolejne procedury mające zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa, ale bez dużego wsparcia z Waszej strony nic nie osiągniemy. Błagam nie lekceważcie sobie tego co się dziej !!! To nie czas na pikniki czy wspólne zakupy !!!”

Kochani!!! Tak jak pisałem mamy pierwszego chorego. Ważna jest jedna informacja!!! Pacjent jest w stanie bardzo dobrym….

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Piątek, 20 marca 2020