– Nigdy nie wyobrażałem sobie, że na trybunach może zabraknąć kibiców. To wyjątkowa sytuacja, wynikająca z troski o Wasze zdrowie. Wierzę jednak, że nie zabraknie Was w życiu naszej drużyny i klubu. Razem udało nam się stworzyć piękną historię, która trwa już ponad 70 lat. I choć nie brakowało w niej trudnych momentów, to kolejny raz pokażmy całej żużlowej Polsce: Jeden za wszystkich. #WszyscyZaFalubaz! – mówi kapitan Falubazu Piotr Protasiewicz.

Dzięki akcji Jeden za wszystkich.#WszyscyZaFalubaz chcemy Was zmobilizować do wspólnej walki o żużel w Zielonej Górze.

Na początek, trzy warianty wsparcia dla kibiców, którzy zakupili karnety na sezon 2020.

WARIANT 1 – PRZEPISANIE KARNETU NA SEZON 2021
Zostań z nami na sezony 2020 i 2021! Przepisz swój karnet z sezonu 2020 na kolejny rok, a dodatkowo odbierz pakiet, w skład którego wchodzą:
– kontrakt z klubem na sezon 2021 – okolicznościowy certyfikat z podpisem zawodników naszej drużyny
– pierwszeństwo oraz dodatkowy rabat przy zakupie biletów na ewentualne mecze PGE Ekstraligi w sezonie 2020, które będą mogły odbyć się z ograniczonym udziałem publiczności
– falubazowy szal „HejHejFalubaz”
– video pozdrowienia lub życzenia nagrane na specjalną okazję od wybranego zawodnika
– udział w zamkniętym spotkaniu z zawodnikami Falubazu Zielona Góra, które odbędzie po zniesieniu zakazu zgromadzeń.

Pamiętaj też, że zachowując karnet na sezon 2021 cały czas możesz korzystać z wyjątkowych ofert naszych partnerów. Szczegółowy pakiet atrakcyjnych rabatów zostanie przedstawiony wkrótce..

WARIANT 2 – WYMIANA KARNETU NA KARTĘ PODARUNKOWĄ LUB KLUBOWE GADŻETY
Zostań z nami w sezonie 2020, a wartość zakupionego karnetu wymień na kartę podarunkową lub gadżety w Sklepie Kibica!

WARIANT 3 – CZĘŚCIOWA WYMIANA KARNETU NA KARTĘ PODARUNKOWĄ LUB KLUBOWE GADŻETY, ORAZ ZNIŻKĘ NA KARNET NA SEZON 2021
Zostań z nami w sezonie 2020, a część wartości karnetu wymień na kartę podarunkową lub gadżety w Sklepie Kibica. Pozostała wartość będzie Twoim rabatem na karnet w sezonie 2021! Ostateczny podział wartości karnetu zależy od Ciebie.

Uwaga! Wszystkie trzy warianty dotyczą również niezrealizowanych voucherów uprawniających do aktywacji karnetów.

Nie możesz pozwolić sobie na skorzystanie z trzech pierwszych wariantów? Rozumiemy. Zwrot należności za karnet nastąpi w ciągu 180 dni od daty złożenia dyspozycji zwrotu. UWAGA! Do dokonania zwrotu niezbędny będzie paragon lub faktura, poświadczające zakup karnetu na sezon 2020.

Procedurę realizacji wybranych przez Was wariantów lub zwrotów karnetów rozpoczniemy w poniedziałek 18 maja 2020 roku. Wtedy też poinformujemy Was o szczegółach dotyczących wszystkich możliwości, które mają karnetowicze.

Nie posiadasz karnetu na sezon 2020, a chcesz wesprzeć klub wybierając jeden z trzech wariantów? Nie ma problemu. Niebawem wznowimy sprzedaż karnetów na sezon 2020.

To nie wszystko. Wkrótce poinformujemy Was o kolejnym etapie akcji Jeden za wszystkich. #WszyscyZaFalubaz. Będzie on tym razem skierowany do każdego z kibiców naszej drużyny.

materiały: falubaz.com