W tym roku święto zakochanych trwaja w Winiarni Bachus cały weekend! W sobotę 15 lutego 2020 r. usłyszymy mini recital Stasia Jordanowa na gitarze klasycznej oraz młodej wokalistki Magdaleny Janickiej rozpoznawalnej z programu “The Voice of Poland”.

Artyści zagrają dla Państwa m.in. kompozycje własne. Nie zabraknie także pięknych utworów o miłości ulubionych artystów z kręgu muzyki popularnej. Podczas koncertu zaprezentujemy Państwu specjalną walentynkową kartę menu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dla par i rezerwacji stolików.

Magdalena Janicka – wokal
Stanisław Jordanow – gitara

Magdalena Janicka – wokalistka, kompozytorka. Studentka Akademii Muzycznej w Poznaniu. Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na specjalności wokalistyka jazzowa. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Szamotułach w klasie skrzypiec. Uczestniczka 8. Edycji programu “The Voice of Poland”, której udało się wyśpiewać miejsce w odcinkach na żywo – 16stu najlepszych głosów w Polsce! Współtworzyła zespół TTG, z którym odnosiła sukcesy na ogólnopolskich konkursach, m.in. II miejsce na 53. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie (2017), II miejsce na IX Festiwalu Piosenki Artystycznej w Warszawie (2017), I miejsce podczas XXXVI Ogólnopolskich Spotkań Młodych Autorów i Kompozytorów Piosenki im. Jonasza Kofty w Myśliborzu (2015).

Aktualnie pracuje nad autorskim materiałem.

Stasiu Jordanow – gitarzysta i kompozytor. Gra na gitarze elektro klasycznej łacząc różne style muzyczne, klasyka, pop, flamenco. Tworzy to efektowną mieszankę, szczegolnie pod względem rytmicznym ale też z uwagi na charakterystyczną barwę jego gitary.

(sobota) 15.02.2020, godz.20.00, Restauracja Winiarnia Bachus, Stary Rynek 1, Zielona Góra, Festiwalowa 3, bilety: 10 zł