Zielonogórski Radny Rafał Kasza Mistrzem Polski Samorządowców w biegach z przeszkodami Runmageddon 2019.

Mistrzostwa zostały rozegrane w sobotę we Wrocławiu na dystansie Runmageddon REKRUT, czyli 6 km i ponad 30 przeszkód.

fot. archiwum Rafała Kaszy

 

Obraz może zawierać: 1 osoba– Jest to dla mnie ważne wydarzenie, gdyż trzy tygodnie temu przeszedłem artroskopię prawego barku i do końca nie było pewne, czy będę w stanie wystartować. Na szczęście moi fizjoterapeuci zrobili robotę i byłem gotowy do podjęcia wyzwania. Większość przeszkód na trasie pokonywałem obciążając lewą rękę i przechodząć przeszkody bardzo siłowo, zero swingu na przeszkodach. Tak więc tutuł z ubiegłego roku został obroniony i mogę śmiało napisać, że najsprawniejszy Radny Miasta w naszym kraju mieszka i działa w Zielonej Górze – mówi Rafał Kasza.

Runmageddon to morderczy wyścig na ekstremalnym torze przeszkód. Na trasie czekają błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje.

Mistrzostwa Polski Samorządowców by @runmageddon 2019

Zostaje Mistrzem Polski Samorządowców w biegach z przeszkodami Runmageddon 2019. Mistrzostwa zostały rozegrane w sobotę we Wrocławiu na dystansie Runmageddon REKRUT, czyli 6 km i ponad 30 przeszkód. Jest to dla mnie ważne wydarzenie, gdyż trzy tygodnie temu przeszedłem artroskopię prawego barku i do końca nie było pewne, czy będę w stanie wystartować. #walkazczasem Na szczęście moi fizjoterapeuci zrobili robotę i byłem gotowy do podjęcia wyzwania. Większość przeszkód na trasie pokonywałem obciążając lewą rękę i przechodząć przeszkody bardzo siłowo, zero swingu na przeszkodach. Tak więc tutuł z ubiegłego roku został obroniony i mogę śmiało napisać, że najsprawniejszy Radny Miasta w naszym kraju mieszka i działa w Zielonej Górze.Rafał Kasza – Najsprawniejszy Radny w Polsce#dumnyzzielonejPozdrawiam i do zobaczenia na trasach biegów przeszkodowych!

Opublikowany przez Rafał Kasza – Obstacle Racer Niedziela, 20 października 2019