Do wypadku doszło w poniedziałek, 6 lipca, na rondzie PCK. Kierujący fordem na rondzie PCK uderzył w volkswagena. Nie zatrzymał się tylko uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawca porzucił samochód na ul. Węgierskiej. Ford wcześniej został skradziony.

O zdarzeniu informowaliśmy pierwsi. Kierujący fordem kuga z dużą siłą uderzył w volkswagena na rondzie PCK. Uderzonego volkswagena obróciło i zatrzymał się na środku drogi. Kierowca rozpędzonego forda uciekł z miejsca zdarzenia. Na rondo PCK szybko dotarły służby ratunkowe i wozy zielonogórskiej policji. Młoda kobieta z volkswagena została zabrana do karetki pogotowia ratunkowego. Na szczęście nic poważnego się jej nie stało.

Ford kuga został odnaleziony na ul. Węgierskiej. Kierujący porzucił tam samochód i uciekł. – Trwają poszukiwania kierującego fordem – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Jak ustalił portal poscigi.pl ford został skradziony. Potwierdza nam to podinsp. Barska. – Mamy takie informacje – mówi podinsp. Barska. Możliwe, że kradzionym fordem jechał złodziej lub złodzieje samochodów.

poscigi.pl