Dyskusyjne Kluby Książki oraz Góra Mediów Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cyprian Norwida w Zielonej Górze zaprasza wszystkie zainteresowane szkoły do udziału w Konkursie wiedzy o książce „Harry Potter i Komnata Tajemnic”. Konkurs dotyczy uczniów klas V, VI i VII szkół podstawowych.

Szkoły wytypują trzech najlepszych uczniów, którzy stanowić będą reprezentację w konkursie przeprowadzonym w Bibliotece. Zgłoszenia oraz zgody każdego uczestnika na przetwarzanie danych osobowych przyjmowane są od 1 do 11 października. Finał odbędzie się 16 października (środa) br. o godz. 10.00 w sali im. Janusza Koniusza (parter) Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze. Zmierzą się w nim reprezentacje 4 szkół, które najszybciej nadeślą poprawnie wypełnioną kartę zgłoszenia*.

Konkurs składał się będzie z konkurencji tekstowych, ruchowych oraz audiowizualnych i dotyczył będzie książki J.K. Rowling „Harry Potter i Komnata Tajemnic”. Wyniki oceniać będzie trzyosobowe jury złożone z pracowników Biblioteki.

Zapraszamy serdecznie do udziału. Do wygrania cenne nagrody rzeczowe i upominki, a wszystko przy dobrej zabawie!

Dodatkowe punkty rozdane będą zarówno za doping przybyłej z reprezentacją publiczności, jak i liczbę przebranych w kostiumy osób.

Zapraszamy również na głośne czytanie fragmentów książki o Harrym Potterze zaraz po rozstrzygnięciu konkursu. Wstęp wolny!