Wszystkie ręce na pokład! Biblioteka „Norwida” poszukuje chętnych do pracy przy KOZZI Film Festiwal 2020 – 6. edycji Festiwalu Filmu, Teatru i Książki. Tegoroczna festiwalowa odsłona odbędzie się w dniach 10 – 13 września 2020 r. i będzie poświęcona refleksji nad trzema wybitnymi postaciami ze świata teatru i filmu: Maciejowi Kozłowskiemu, Kalinie Jędrusik i Bogumiłowi Kobieli.

Obraz może zawierać: tekst „6. Kozzi Film Festiwal Kozzi Kobiela Jędrusik POSZUKUJEMY WOLONTARIUSZY”
Czekamy na osoby od 16 roku życia, czyli nie trzeba być pełnoletnim, aczkolwiek do 18 roku życia potrzebna jest zgoda rodziców. Wieku górnego nie ograniczamy, mogą to być osoby dojrzałe. Współpracowaliśmy już też seniorami, z młodzieżą, czyli z uczniami, ze studentami. Wszyscy doskonale znajdą zadania odpowiednie do ich kompetencji i możliwości, tak więc czekamy na wszystkich, którzy po prostu chcą przeżyć fajną przygodę i zobaczyć z bliska jak wygląda KOZZI Film Festiwal – Anna Polus, wicedyrektor WiMBP im. C. Norwida.

Wolontariusze oprócz intensywnej pracy będą mieli okazję brać udział w spotkaniach z artystami, licznych projekcjach filmowych i spektaklach teatralnych. Świat filmu i teatru będzie szeroko otwarty dla każdego – informacje dostępne na stronie Biblioteki.

Nie uda się zrealizować tak dużego przedsięwzięcia jak nasz festiwal bez pomocy dobrych ludzi, którzy są dookoła nas, którzy zechcą się włączyć w organizowanie i pomóc jako wolontariusze. Czekamy na wolontariuszy, jeśli widzowie i słuchacze chcą przeżyć fajną, niezapomnianą przygodę, jeśli chcą spotkać ważnych znanych ludzi związanych z filmem, teatrem, książką i chcą z bliska zobaczyć, jak się organizuje takie duże wydarzenie, to my właśnie czekamy na osoby, które są chętne pomóc – Anna Polus, wicedyrektor WiMBP im. C. Norwida.

Dla ochotników praca przy KOZZI Festiwalu, to niebywała okazja, żeby zdobyć doświadczenie przy organizacji imprez kulturalnych.

Potrzebujemy rąk do pracy w biurze festiwalowym, przy punkcie gdzie wydajemy wejściówki, będziemy wyznaczać miejsca bo wiemy, że działamy w rygorze sanitarnym, więc trochę zajęcia będą inne. Na pewno wolontariusze pomogą nam pilnować porządku przy wchodzeniu do sal, usadzaniu, przygotowaniu sal na następne wydarzenie. Są to takie prace pomocnicze – Anna Polus, wicedyrektor WiMBP im. C. Norwida.

Gość na 96FM: Anna Polus, wicedyrektor WiMBP

W dniach 10 – 13 września 2020 odbędzie się 6. edycja KOZZI Film Festiwal – Festiwal Filmu, Teatru i Książki. Z gościem Radia Index, panią Anna Polus, wicedyrektor WiMBP im. C. Norwida rozmawiamy o przygotowaniach do KOZZI Film Festiwal i naborze wolontariuszy.

Opublikowany przez Radio Index 96 fm Poniedziałek, 27 lipca 2020

Magdalena Faron - Radio Index