Skoro Bachanalia mają złoty jubileusz, muszą być szczególnie huczne. Na 50. Dni Kultury Studenckiej Parlament Studencki szykuje wiele atrakcji. Podstawową są oczywiście koncerty.

Parlament stopniowo ujawnia, jakie gwiazdy będą nas bawić na bachanaliowej scenie. Wcześniej ogłosił, że będzie to Łydka Grubasa. Nazwisko kolejnego artysty podała Anna Woźniak z Komisji ds. Pozauczelnianych Parlamentu Studenckiego UZ.

“23 maja, w sobotę, w rejs parostatkiem (tu już wszyscy powinni wiedzieć), zabierze nas Krzysztof Krawczyk” – Anna Woźniak.

Przy okazji wiemy już, że całe Bachanalia przeciągną się do weekendu. A na ten czas zaplanowany jest również zjazd absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego. Który, podobnie jak wspomniana już gwiazda Dni Kultury Studenckiej, ma połączyć pokolenia.

“Teraz specjalnie na Bachanalia zostajemy na cały weekend. A zostajemy z prostego powodu – są to pięćdziesiąte Bachanalia, także okrąglutkie, i jest to połączone ze zjazdem absolwentów. Będą to więc Bachanalia i dla studentów, i dla mieszkańców” – Anna Woźniak.
Bachanalia na Uniwersytecie Zielonogórskim odbędą się między 18 a 23 maja.

Krzysztof Krawczyk zagra na 50-tych Bachanaliach!

Czy wyobrażacie sobie 50-te Bachanalia bez Krzysztofa Krawczyka? Oczywiście, że nie!!! Dlatego w sobotę 23 maja zabieramy Was w rejs parostatkiem 😀 To dopiero początek atrakcji jakie dla Was szykujemy! #Bachanalia50lat

Opublikowany przez Dni Kultury Studenckiej Bachanalia Wtorek, 4 lutego 2020

Aleksandra Pietruszewska - Radio Index