Lubuskie Lato Filmowe to jeden z hitów tegorocznych wakacji w mieście. W zbliżający się weekend Lubuski Teatr zaprasza na dwa spektakle w Dąbiu: „Przyjazne dusze” i „Ławeczka”.

Oba spektakle już wystawiano na deskach Lubuskiego Teatru. W piątek (31.07) o godz. 21.00 na scenie pod wigwamem zobaczmy „Ławeczkę”, słynną komedię rosyjskiego dramatopisarza Aleksandra Helmana. To słodko-gorzka opowieść o mężczyźnie z przeszłością i kobiecie po przejściach. Oboje trafiają na siebie przez przypadek w parku. On chciałby tylko wprosić się na noc, ona pragnie miłości i stabilizacji.

W sobotę (1.08), też o 21.00, przebojowa komedia Lubuskiego Teatru „Przyjazne dusze”. Wejdziemy do domu pełnego duchów, które nie mają zamiaru stać i patrzeć na wszystko z boku.

LLF w Dąbiu i na zielonogórskim placu Teatralnym potrwa do 6 września. Bilety na spektakle kupimy między innymi w kasie biletowej gmachu teatru (będzie czynna w godz. 10.00-18.00), na godzinę przed spektaklami na placu Teatralnym, portalu bilet.pl i w recepcji kompleksu wypoczynkowego TEMAR w Dąbiu. Bilet normalny kosztuje 25 zł, bilet VIP (gwarancja miejsca siedzącego) – 50 zł.

Do Dąbia dojedziemy autokarem. Bilet w cenie 9 zł do kupienia w dworcowej kasie lub u kierowcy. Autobus odjedzie z dworca PKS  w Zielonej Górze o godz. 18.30 (oznaczony jako „Dąbie”). Dojazd do przystanku Dąbie-jezioro (bezpośrednio do kompleksu). Powrót z przystanku Dąbie-jezioro o godz. 23.15.

Na Lubuskie Lato Teatralne zapraszają Lubuski Teatr w Zielonej Górze, Ośrodek Wypoczynkowy Temar w Dąbiu i Stowarzyszenie Warto Jest Pomagać.

Obraz może zawierać: tekst „ZIELONA GÓRA LUBUSKIE LATO TEATRALNE DĄBIE 2020 LUBUSKI TEATR Dgbie Kompleks wypoczynkowy SPEKTAKLE PIĄTKOWE LIPIEC O PREMIERA Słodkie lata SIĘ GODZ 21:00, SPEKTAKLENIEDZIELNE 12:00 16:00 SIERPIEŃ SIERPIEŃ Szczęściarze 25. Zielony Gil Słodkie lata WRZESIEŃ George &Ira Gershwin Tymoteusz ptaków Księżniczka opak wywrócona wiosny zimy 26. Trzy świnki ZIELONA GÓRA മ00 Honorowy patronat wydarzeniem Prezydent Zielona Góra Janusz Kubicki eaZ.ioaa ZielonaGóra finansowej”

(rk)-WZG