W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, teatr zmuszony został do zmiany planów repertuarowych. “Ożenek” w reżyserii Roberta Czechowskiego zobaczymy w listopadzie, a nie jak planowano w październiku.

Na naszej stronie Lubuskiego Teatru znajdziecie Państwo repertuar na miesiąc listopad. Jak informuje teatr – Zapowiada się arcyciekawa jesień. Zaczynamy premierą spektaklu “Ożenek” w reżyserii Roberta Czechowskiego. Premiera 7 listopada. Mamy nadzieję, że będziecie z nami.

W najbliższy weekend Lubuski Teatr zaprasza na spektakl “Związek otwarty”. Sztuka napisana na dwie głowy. I to jeszcze jakie. Małżeńskie. Dario Fo i Franca Rame dzięki Związkowi otwartemu zyskali sławę i poklask – i to nie tylko w rewirach komediowych. Historia przez nich wymyślona do dziś wraca w najrozmaitszych konfiguracjach, pomysłach i scenicznych wyrazach.
„ZWIĄZEK OTWARTY” zagrany będzie w piątek 17 października o godz.19.00 oraz w sobotę 18 października o godz.18.00. W przyszły weekend 23 i 24 października zobaczymy Boga Mordu.

Rezerwacje:
Impresariat: 68 4527272 w. 35,63
Kasa biletowa: 68 4527272 w. 33
Sprzedaż internetowa: www.bilety.teatr.zgora.pl

 

dg - WZG