Mamy dobrą wiadomość dla łasuchów. Ice Queen Cafe Magda Gessler Zielona Góra to kawiarnia, która za kilkanaście dni pojawi się w naszym mieście. Pyszna kawa oraz rozmaite słodkości rozpieszczą nasze podniebienie. W Polsce będzie to trzecia kawiarnia pod szyldem królowej polskiej gastronomii.

Na fanpage’u kawiarni czytamy, że otwarcie wkrótce. Oferta bogata i kusząca m.in.domowe ciasta (z malinami, jagodami i jabłkami), pyszne mini bezy, serniki, tarty oraz kultowe makaroniki. –Już niebawem będziecie mogli odwiedzić nas na 1 piętrze w Galerii FOCUS MALL w Zielonej Górze. W ofercie znajdziesz pełną gamę smaków. Od tradycyjnych, po te bardziej wyszukane. Lody Ice Queen Magda Gessler to puszystość, lekkość i naturalność.

Polska restauratorka Magda Gessler od lat rozpieszcza podniebienia klientów. Dba o smak, dobry gust i klasę w gastronomii. W nowej zielonogórskiej kawiarni stawia szczególnie na doświadczenie, jakość i różnorodność. Sekretem lodów są receptury, które Magda Gessler odtworzyła z przepisu swojej prababci. Do ich produkcji wykorzystywane są świeże i jakościowe składniki.

(dg)-WZG