Restauracja Winiarnia Bachus zaprasza na trzeci wieczór po przerwie z koronawirusem. Podczas tego wieczoru wystąpi przed Państwem Magdalena Janicka, rozpoznawalna z programu “The Voice of Poland” oraz Stanisław Jordanow na gitarze klasycznej.

Artyści zagrają dla Państwa m.in. kompozycje własne oraz ulubionych artystów z kręgu muzyki popularnej. Wieczór odbędzie się w piątek 12 czerwca 2020 od godz.20.00. Zapraszamy!

Magdalena Janicka – wokal
Stanisław Jordanow – gitara

Magdalena Janicka – wokalistka, kompozytorka. Studentka Akademii Muzycznej w Poznaniu. Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na specjalności wokalistyka jazzowa. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Szamotułach w klasie skrzypiec. Uczestniczka 8. Edycji programu “The Voice of Poland”, której udało się wyśpiewać miejsce w odcinkach na żywo – 16stu najlepszych głosów w Polsce! Współtworzyła zespół TTG, z którym odnosiła sukcesy na ogólnopolskich konkursach, m.in. II miejsce na 53. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie (2017), II miejsce na IX Festiwalu Piosenki Artystycznej w Warszawie (2017), I miejsce podczas XXXVI Ogólnopolskich Spotkań Młodych Autorów i Kompozytorów Piosenki im. Jonasza Kofty w Myśliborzu (2015).

Aktualnie pracuje nad autorskim materiałem.

Stasiu Jordanow – gitarzysta i kompozytor. Gra na gitarze elektro klasycznej łacząc różne style muzyczne, klasyka, pop, flamenco. Tworzy to efektowną mieszankę, szczegolnie pod względem rytmicznym ale też z uwagi na charakterystyczną barwę jego gitary.

WYDARZENIE Z UWZGLĘDNIENIEM WSZELKICH ZASAD EPIDEMICZNYCH

JEŚLI POGODA NIE POZWOLI NA ORGANIZACJĘ WYDARZENIA DLA PAŃSTWA – KONCERT ZOSTANIE PRZENIESIONY NA PIĄTEK 19.06.2020 R.

(piątek) 12.06.2020, godz.20.00, Ogródek Letni – Restauracja Winiarnia Bachus, Stary Rynek 1, Zielona Góra, ul. Stary Rynek 1, rezerwacje: tel. 511 161 212

Obraz może zawierać: 3 osoby, tekst

IS - WZG