#BYĆ KOBIETĄ On Tour to cykl konferencji, które mają na celu uczyć, motywować, pokazywać możliwości, inicjować działania i wspierać.

Oprócz wykładów, które edukują w różnych obszarach #BYĆ KOBIETĄ On Tour to interesujące rozmowy z kobietami i mężczyznami pełnymi pasji, apetytu na życie, ciekawych świata, których historie i pomysły na życie, relacje z ludźmi, inspirują, dodają wiary w powodzenie planów, marzeń, projektów, które nosimy w sobie.

W Zielonej Górze spotkamy się z Marcinem Prokopem, dziennikarzem, konferansjerem, osobowością medialną, który w rozmowie z pomysłodawczynią projektu, Martą Klepką odkryje przed nami swoje pasje i zdradzi kilka interesujących anegdot z życia prywatnego i zawodowego.

Prywatnie Marcin Prokop jest pasjonatem nowych technologii – sztucznej inteligencji, wirtualnej rzeczywistości, pojazdów autonomicznych, industry 4.0 oraz innych zagadnień, kształtujących nasze życie w najbliższej przyszłości. Potrafi o tym opowiadać kompetentnie i zajmująco, umieszczając fachową wiedzę w kontekście zagadnień bliskich każdemu – pracy, rozrywki, samorozwoju, zachodzących zmian społecznych.

Poznamy także historię miniserialu #KarlikOnTour, który podejmuje tematy równowagi, zdrowego stylu życia, relacji międzyludzkich, troski o środowisko naturalne, a który inspiracje czerpie z dziedzictwa Skandynawii. Podczas spotkania inicjator serialu Grzegorz Urbański z Firmy Karlik opowie o wyprawie do Szwecji i wywiadzie z doktorem Bertilem Marklundem, autorem książki „Skandynawski Sekret”.

Plan spotkania:
18:30 – 18:45 powitanie
18:45 #Lagom, czyli umiar po szwedzku
19:15 Marta Klepka w rozmowie z Marcinem Prokopem
20:45 Konkurs z nagrodami
Ok. 21:00 Zakończenie spotkania

W trakcie spotkania zapraszamy na FIKĘ (FIKA to szwedzki rytuał przerwy w codziennych obowiązkach na filiżankę kawy lub kubek herbaty i słodką przekąskę).

www.byckobietaontour.pl

(czwartek) 27.02.2020, godz.18.30, Galeria Grafitt, ul.Bohaterów Westerplatte 24, Zielona Górabilety: 100 zł

Bilety dostępne tylko w sprzedaży elektronicznej, tutaj: https://evenea.pl/event/zielonagora/