W całym kraju trwają protesty kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, które wprowadziło praktycznie całkowity zakaz aborcji. Mężczyźni solidarnie wspierają kobiety. – Namawiamy każdego mężczyznę w Zielonej Górze do dekorowania swoich balkonów, płotów, samochodów i witryn hasłami, które pokażą kobietom, że jesteśmy z nimi! – apeluje organizator wydarzenia radny Paweł Wysocki (Zielona Razem).

>>> ZOBACZ VIDEO <<<

Jak przekonują organizatorzy, to ważne, aby mężczyźni wsparli kobiety w walce o ich prawa.To również nasza walka. Za każdym z nas stoi mama, żona, córka, siostra, kuzynka, przyjaciółka czy ukochana. Są rzeczy, których nie można zakazać…- napisali na Facebooku.

>>> WYDARZENIE <<<

Każdy kto chce pomóc w akcji może drukować banery, malować i pisać hasła na prześcieradłach, kartonach, drukować je na kartkach i przyklejać gdzie tylko można.

– Chcemy aby wszystkie kobiety idące do pracy, do przedszkola czy szkoły po dzieci, na zakupy czy na protest widziały wokół nasze wsparcie – mówi Paweł Wysocki. – Kobiety pokazały, że potrafią walczyć! Teraz my pokażmy, że potrafimy do tej wojny stanąć ramię w ramię z kobietami!

MĘSKIE WSPARCIE PLAKAT A4

MĘSKIE WSPARCIE PLAKAT A3

MĘSKIE WSPARCIE BANER 200X100

(rk)-WZG