Jesteś zakochany i to nie tylko w Falubazie? Ten konkurs jest dla Ciebie. Do udziału zapraszamy zakochane pary, najwierniejszych kibiców Falubazu Zielona Góra.


Walentynkowy konkurs skierowany jest dla posiadaczy karnetów na sezon 2021, którzy są szczęśliwie zakochani i chcą swojej drugiej połówce sprawić wyjątkową niespodziankę. To jedyna taka okazja, żeby zjeść romantyczną kolację w loży znajdującej się na wieżyczce sędziowskiej.

Do wtorku 9 lutego czekamy na Wasze wspólne zdjęcia z falubazowymi akcentami (należy je wysłać na adres konkurs@falubaz.com). W środę  10 lutego o godzinie 8:00 na profilu Falubaz Facebook wystartuje finałowe głosowanie, w którym udział wezmą wszystkie zgłoszone zdjęcia. Potrwa ono do godziny 20:00. Autorzy dwóch fotografii z największą ilością polubień wygrają dwa wyjątkowe pakiety walentynkowe, które przygotowaliśmy wspólnie z naszymi partnerami.

Walentynkowy pakiet nagród w konkursie “Moja jedyna miłość”:
– romantyczna kolacja w loży na wieżyczce sędziowskiej w dniu 12.02.2021 o godzinie 19:00
– czterodaniowy posiłek przygotowany przez Kompleks Wypoczynkowy – TEMAR
– transport na kolację, oraz do domu od Bis Taxi Zielona Góra
– voucher na walentynkową sesję studyjną (10 zdjęć), którą wykonają kursanci Lubuskiej Akademii Fotografii według Dariusza Biczyńskiego
– butelka szampana od firmy Eluxo
– bukiet kwiatów od Iluzja Ogrodnictwo

Kolacja odbędzie się w piątek 12 lutego przy W69 o godzinie 19:00

falubaz.com