Już  tylko kilka dni dzieli nas od pierwszego spektaklu w plenerze. Przypominamy, że w piątek 26 czerwca pod honorowym patronatem prezydenta miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego rusza Lubuskie Lato Teatralne. Czekają nas niesamowite emocje!

Przed nami weekend z teatrem poza nim. Lubuskie Lato Teatralne rozpocznie się o godz. 21.00 w konwencji plażowej, w kompleksie wypoczynkowy w Dąbiu, recitalem Joanny Wąż pt. Ojej Kobieta. Dzień później tj. w sobotę 27 czerwca również o godz. 21.00 przedstawieniem Księżniczka na opak wywrócona.

Jeżeli nie macie pomysłu jak dojechać do Dąbia leżącego niespełna 30 km od Zielonej Góry organizatorzy wychodzą Wam naprzeciw. Uruchomione będzie  specjalne połączenie autobusowe dowożące na przedstawienia i odwożące po ich zakończeniu. Autobus odjeżdżać będzie z dworca PKS i oznaczony będzie napisem “Dąbie”.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Rozkład jazdy będzie stały, a kursy odbywać się będą każdego dnia, w którym grane jest przedstawienie w Dąbiu:
–  odjazd z dworca w Zielonej Górze o godz. 18.30
–  dojazd do przystanku Dąbie-jezioro (czyli bezpośrednio do Kompleksu)
– odjazd z przystanku Dąbie-jezioro o godz. 23.15

Bilet można kupić na dworcu jak i u kierowcy, a cena biletu w jedną stronę to 9 złotych.

Bilety na spektakle można kupić za pośrednictwem serwisu internetowego Abilet.pl, w kasach Lubuskiego Teatru oraz w recepcji Kompleksu Wypoczynkowego Dąbie. Zapraszamy!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

DG - WZG