Takiej atrakcji w samym centrum miasta jeszcze nie było. Już niedługo pod ratuszem będzie można pojeździć na desce snowboardowej. I nie jest to ewentualny alert meteorologiczny.

Snow Fun Park czyli akademia snowboardu dla najmłodszych – będzie jedną z atrakcji tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego w naszym mieście. Przez dwa dni, 19. i 20. grudnia w godzinach od 12.00 do 19.00 najmłodsi będą mogli pod opieką profesjonalistów spróbować swoich sił na desce. Przestrzeń akademii tworzy sztuczna nawierzchnia imitująca śnieg oraz infrastruktura treningowa, czyli najazdy, wzniesienia, hopki, równoważnie i słupki. Bez względu więc na warunki atmosferyczne, dzieci będą mogły korzystać z najwyższej klasy, kompletnego sprzętu snowboardowego.

Fot. FlowUP

Jarmark Bożonarodzeniowy w Zielonej Górze odbędzie się w dniach 14-22 grudnia. Zakończy go tradycyjna już Miejska Wigilia podczas której, mieszkańcy będą mogli wspólnie złożyć sobie życzenia i posilić się przy wigilijnym stole, a na finał kolędować razem z Krystyną Giżowską.