Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w sobotę (5.09) na Narodowy Dzień Tenisa. Program bogaty, a na kortach w Zielonej Górze będzie się działo! Prezydent Janusz Kubicki zagra z senatorem Władysławem Komarnickim.

Czeka nas wiele sportowych atrakcji. W programie np. Talentiada Tenisowa, miniturniej Tenis 10 (chłopcy do lat 8, dziewczynki do lat 8, chłopcy do lat 10, dziewczynki do lat 10). Zagrają także seniorzy i amatorzy, czyli Zielona Góra vs Kołobrzeg oraz Zielona Góra vs Gorzów Wielkopolski.

Zieloną Górę podczas meczu deblowego reprezentować będą prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki oraz gospodarz wydarzenia dyrektor MOSiR-u Robert Jagiełowicz.
Po drugiej stronie kortu staną senator z Gorzowa Wlkp. Władysław Komarnicki oraz poseł na Sejm Jerzy Wierchowicz. Po zakończonym pojedynku deblowym odbędzie się mecz pokazowy gwiazd sportu lubuskiego – zagra Martyna Kubka (LOTOS PZT Team). Na korcie pokaże się też poseł Waldemar Sługocki.

Podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Tenisa nie zabraknie konkurencje sprawnościowe i treningów pokazowych. Zakończenie wydarzenia planowane jest na godz. 15:30.

Materiały organizatorzy
Materiały organizatorzy
(dg)-WZG