Visit Zielona Góra ma bardzo dobrą wiadomość dla miłośników jazdy na dwóch kółkach. Jest już nowa wersja mapy rowerowej. Zainteresowanie tym wydawnictwem było spore, rowerzyści często o nie pytali na Facebooku naszego stowarzyszenia – podkreśla Robert Górski, szef stowarzyszenia Rowerem Do Przodu.

Poza aktualnymi drogami rowerowymi znajdziemy w niej również warte odwiedzenia atrakcje czy proponowane trasy w okolicy.. Visit Zielona Góra ma jeszcze jedną niespodziankę dla swoich gości.  Pierwszych 200 osób, które odwiedzą punkty Visit w Ratuszu ul. Stary Rynek 1 i w Palmiarni, otrzyma najnowszą mapę rowerową gratis. Uwaga, jedna osoba może dostać tylko jedną bezpłatną mapkę. Visit prosi na swoim Facebooku o komentarze z kim wybierzecie się na przejażdżkę z nową mapką w bagażu. #visitzielonagora

– Poprzednia mapa ścieżek rowerowych wydana dwa lata temu była już nieaktualna – mówi Robert Górski, szef stowarzyszenia Rowerem Do Przodu. – Zainteresowanie tym wydawnictwem było spore, rowerzyści często o nie pytali na Facebooku naszego stowarzyszenia – podkreśla.

Jeżeli ktoś nie załapie się na bezpłatne wydawnictwo, będzie mógł kupić mapę w cenie 9 zł.

Dostępna jest też wersja elektroniczna: http://sygnatura.com.pl/…/rowerowaZG20…/ZG_rowerowa2020.html

(rk)-WZG