W poniedziałek (3.08) po kilkumiesięcznej przerwie wybierzemy się na basen CRS przy ul. Sulechowskiej 41. Trzeba będzie przestrzegać zasad bezpieczeństwa, bo epidemia koronawirusa wciąż daje o sobie znać.

Basen sportowy zaprasza w godz. 6.00-22.00, a strefa rekreacji od 9.00 do 21.00. Uwaga, atrakcje mogą być uruchamiane naprzemiennie. Z jacuzzi skorzysta maksymalnie dwie osoby, a z brodzika osiem. Jednorazowo na basenie będzie mogło przebywać 350 osób.

Na obiekcie CRS jest obowiązek noszenia osłony nosa i ust w holu, szatniach, przy kasach, w przebieralniach i toaletach

Inne zasady bezpieczeństwa:

*bezpośrednio przed kasą może znajdować się tylko jedna osoba

* trzeba zachować dystans 1,5 metra (w kolejce do kasy, w drodze do szatni, w szczególności w wąskich przejściach, jak również w szatni, pod prysznicem i w wodzie

* przy wejściu na obiekt obowiązuje dezynfekcja rąk

* osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona w przebieralni. Ubierając się po kąpieli ponownie trzeba ją założyć.

* ze względu na bezpieczeństwo korzystających wejście na basen jest równoznaczne ze zgodą na pomiar temperatury ciała

* nie zaleca się z korzystania z pływalni przez osoby, które skończyły 65 rok życia – wytycznego Państwowego Zakładu Higieny

* w kolejce do kasy

OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ KORZYSTANIA Z BASENU OSÓB z OBJAWAMI JAKIEJKOLWIEK INFEKCJI , PRZEDE WSZYSTKIM DRÓG ODDECHOWYCH!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje też, że karnety będą przedłużone o czas zamknięcia basenu w czasie pandemii.

 (rk)-WZG