Miasto dzisiaj (10.12) otworzyło oferty na budowę oświetlenia na osiedlu Kolorowym. Zadanie pn. „Zadbany i bezpieczny Chynów zostanie zrealizowane z Budżetu Obywatelskiego”.

W przetargu wpłynęła jedna oferta na kwotę 198 tys. 30 zł. Mieści się ona w zaplanowanych  funduszach w budżecie miasta na tę inwestycję. – Sprawdzamy teraz tę propozycję – mówi Monika Krajewska, zastępca dyrektora Departamentu Inwestycji Miejskich. – Termin realizacji to siedem tygodni od podpisania umowy.

Zakres inwestycji obejmuje budowę oświetlenia: ul. Kolorowej (od ul. Waniliowej do końca ulicy) i Amarantowej (20 lamp LED), ul. Karminowej (13 sztuk LED), ulic Kremowej i Oliwkowej (12 sztuk), ul. Granatowej (6 sztuk), ul. Mahoniowej (3 sztuki), ul. Tęczowej- uzupełnienie latarni oświetleniowych na istniejącej linii oświetlenia, (8 sztuk).

-Mieszkańcy Chynowa jak zwykle pokazali, że wspólnymi siłami można zmienić najbliższą okolicę – mówi Piotr Dubicki z Biura Prezydenta Miasta. – Po raz kolejny milion złotych z budżetu obywatelskiego trafił właśnie do nich. Na kilku ulicach zostanie zamontowane ponad 60 lamp, a to tylko jeden z elementów zwycięskiego projektu „Zadbany i Bezpieczny Chynów” – dodaje.

(rk)-WZG