Lubuska Policja zaprasza kandydatów do Policji oraz wszystkie chętne osoby na ćwiczenia praktyczne na torze przeszkód. W każdą środę września w godzinach 12.00 – 14.00 każdy chętny może wspólnie z policyjnymi instruktorami sprawdzić na czym polega test sprawności fizycznej i poćwiczyć wykonywanie poszczególnych zadań. UWAGA zapraszamy w nowym miejscu: sala gimnastyczna MOSiR przy ul.Urszuli 22 w Zielonej Górze.

Lubuska Policja w trosce o jak najlepsze przygotowanie kandydatów zorganizowała spotkania z wyszkolonymi instruktorami Policji, którzy podczas zajęć będą demonstrować prawidłowość tego etapu kwalifikacyjnego i korygować ewentualne błędy kandydatów. Takie spotkanie daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i sprawności, a instruktorzy chętnie podpowiedzą jak technicznie pokonywać przeszkody, aby zrobić to sprawie, szybko i zmieścić się w założonym czasie. Spotkania takie organizowane dla kandydatów cieszyły się zawsze dużą popularnością. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. jest inicjatorem doskonalenia umiejętności sprawnościowych dla wszystkich osób, które wiążą swą przyszłość z Policją. Policyjni instruktorzy na specjalnie przygotowanych torach przeszkód, które są takie same jak tory podczas testu sprawności fizycznej (TSF) w postępowaniu kwalifikacyjnym. TSF polega na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Test zostaje zaliczony, jeśli kandydat uzyska czas określony jako minimalny do jego zaliczenia, wynoszący – 1 min 41 s. Tor przeszkód oraz normy czasowe przeliczane na punkty są jednakowe zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Kandydatów do służby w Policji oraz osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji – wszystkich chcących przygotować się do testu sprawności fizycznej i przystąpić do próby pokonania elementów toru przeszkód zapraszamy w nowe miejsce w Zielonej Górze:

Hala akrobatyczno-sportowa MOSiR przy ulicy Urszuli 22 w Zielonej Górze

Terminy:

2, 9, 16, 23, 30 września 2020 roku w godzinach 12.00- 14.00 

 

Pozostałe terminy zajęć:

Gorzów Wlkp. – hala sportowa OSiR przy ul.Słowiańskiej 10

3,10,17,24 września 2020r. – w godz.14.30-16.30

materiały: KMP ZG