Biegi przeszkodowe zyskują w Polsce na popularności. Charakteryzuje je
przede wszystkim widowiskowość pokonywania przeszkód. Runaway – Polski
Uciekinier to jeden z topowych biegów przeszkodowych w Polsce. Zaznaczył się na mapie wielu miast naszego kraju, a już 15-16 sierpnia pojawi się w Zielonej Górze na naszej pięknej starówce z najnowszą widowiskową formułą ninja, podkreśla współorganizator Radny Miasta Rafał Kasza.

Runaway – Polski Uciekinier zawita ze swoją najnowszą formułą Ninja Games 15-16 sierpnia 2020 na zielonogórską starówkę. Rafał Kasza – Obstacle Racer, zaprasza wraz z władzami miasta na bieg z przeszkodami w samym sercu przepięknej starówki!

Zdrowie naszych uczestników jest dla nas najważniejsze, dlatego wydarzenie odbędzie się z największą dbałością o bezpieczeństwo i zgodnie z odpowiednimi wytycznymi Ministerstwa Sportu i Ministerstwa Zdrowia w związku z pandemią COVID-19.

Będziemy weryfikować uczestników na wydarzeniu:
mierzyć temperaturę przy wejściu – jeśli będzie taka potrzeba,
dezynfekować szatnie oraz tor ninja przed i po starcie każdej grupy zawodników.

Zapewnimy środki do dezynfekcji rąk oraz planujemy modyfikację biura zawodów tak, by zapewnić bezpieczne, sterylne środowisko do odbioru pakietów startowych. Ograniczymy kontakt w biurze zawodów i strefie startu oraz mety.

Zależy nam, abyście czuli się w PEŁNI BEZPIECZNIE i wycisnęli z naszego eventu wszystko, co NAJLEPSZE ‼️

Runaway Drogbruk Zielona Góra

Runaway Polski Uciekinier pojawi się w Zielonej Górze z najnowszą widowiskową formułą – Ninja Games – Powered By Runaway oraz TOTALNĄ NOWOŚCIĄ Ninja Games – sztafety, oraz Runaway Junior

Formuła zawodów, to zestaw 4-torowych przeszkód, pokonywanych w sprinterskim pojedynku przez czterech zawodników jednocześnie! Teren wokół Ratusza będzie rozgrzany do czerwoności.

Niemniejsze emocje towarzyszyć będą zawodnikom i kibicom w niedzielę 16 sierpnia, gdzie udział wezmą również dzieci. Specjalnie przygotowany tor z mini przeszkodami, dzięki Firmie DROGBRUK kostka brukowa dostarczy wielu pozytywnych emocji, a wyjątkowy klimat, jaki towarzyszy formule Junior, zostanie zapamiętany na długo przez wszystkich, którzy w tych dniach odwiedzą starówkę w Zielonej Górze.

Zapraszamy gorąco i serdecznie do uczestnictwa jak i kibicowania najlepszym zawodnikom w Polsce. Sił spróbować będzie mógł każdy bez względu na stopień znajomości z przeszkodami. U nas wszyscy jesteście ZWYCIĘZCAMI

ZAPISY >>> WWW.RUNAWAYOCR.PL

is - WZG