O tym poinformował na swoim facebooku Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki. Pisze: “Radny Dariusz Jacek Legutowski jest kłamcą, oszustem i manipulatorem. Opowiada wszem i wobec, że nie chce budować BOISKA na Jędrzychowie. Jakim trzeba być zakłamanym człowiekiem żeby tak postępować”.

Janusz Kubicki: “Radny Dariusz Jacek Legutowski jest kłamcą, oszustem i manipulatorem. Opowiada wszem i wobec, że nie chce budować BOISKA na Jędrzychowie. Jakim trzeba być zakłamanym człowiekiem żeby tak postępować. Bardzo dobrze wie, że chcemy i budujemy boisko. Nigdy nikt nie powiedział, że nie będziemy budować boiska. Radny robi wszystko żeby mieszkańcy uwierzyli, że ja nie chcę budować boiska. Robi protest aby walczyć o boisko, które chcemy budować. Czemu to robi ??? Bo politycy chcą taniego poklasku, błyszczeć w świetle fleszy itp. Wstyd mi za takich ludzi, którzy mają gębę pełną frazesów i potrafią tak łatwo kłamać. Potrafią być bezwzględni są gotowi sprzedać swoją matkę byle tylko zabłysnąć. Wiem jedno na bank boisko na Jędrzychowie wybuduję. A z g……, no cóż nie warto z takimi gadać.
Przepraszam za emocjonalny wpis ale czasami już brakuje mi słów. Jeżeli ktoś poczuł się urażony to przepraszam.
PS. Jeżeli możecie to proszę udostępniajcie to aby mieszkańcy Jędrzychowa poznali prawdę”

Radny Dariusz Jacek Legutowski jest kłamcą, oszustem i manipulatorem. Opowiada wszem i wobec, że nie chce budować BOISKA…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Piątek, 17 stycznia 2020

 

Przypomnijmy. W Szkole Podstawowej nr 8 na Jędrzychowie odbyły się już pierwsze konsultacje społeczne w sprawie budowy boiska wielofunkcyjnego przy ul. Kąpielowej. Inwestycja ma zostać zrealizowana z Budżetu Obywatelskiego dzięki zaangażowaniu mieszkańców.

Radny Dariusz Legutowski natomiast napisał na swoim facebooku, że budowa boiska wielofunkcyjnego jest zagrożona. I wstępny projekt boiska jest blokowany przez Prezydenta.

Podpisujemy petycję !!! Szanowni mieszkańcy JędrzychowaBudowa naszego boiska wielofunkcyjnego jest zagrożona….

Opublikowany przez Dariusza Jacka Legutowskiego Piątek, 17 stycznia 2020