Ściągnęli garnitury, marynarki, porzuciły garsonki! Zespół pracowników Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Zielonej Górze doskonale odnalazł się w roli raperów, szczególnie, że przyświecał im szczytny cel jakim jest wsparcie służby zdrowia w walce z koronawirusem. Zobaczcie hip hopowy teledysk z Zielonej Góry! Udostępniajcie dalej !!!

– Zostaliśmy nominowani przez zielonogórskie Wodociągi i przyjęliśmy wyzwanie. Podeszliśmy do siebie z dystansem i poczuciem humoru. Wspólne śpiewanie odstresowało nas i mam nadzieję, że zachęciliśmy Państwa do pomocy. Jestem dumny ze swoich pracowników, którzy z wielkim entuzjazmem podjęli się tego zadania – powiedział Rafał Bukowski dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Zielonej Górze.

Autorami tekstu są pracownicy Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Zielonej Górze, a teledysk nagrywany był m.in. w Ogrodzie Botanicznym, Zielonogórskim Ośrodku Kultury oraz na ulicach naszego miasta.

– Zaśpiewanie piosenki i nagranie teledysku okazało się doskonałą formą integracji pracowników ZGM i świetnie się przy tym bawiliśmy. Udział w tym przedsięwzięciu sprawił nam dużo radości i liczymy, że przyniesie zamierzony efekt – powiedział Paweł Wysocki kierownik Działu Utrzymania Budynków ZGM Zielona Góra.

Piosenkę wykonali:

Rafał Bukowski, Katarzyna Hrechorecka, Paweł Wysocki, Emilia Helik-Chawrył, Monika Jasiczek-Olejnik, Iwona Zegzuła, Katarzyna Matuszkiewicz, Anna Tyszkiewicz, Magdalena Odważna, Alicja Kuliczkowska, Sławomir Kremens, Ewa Kolouszek, Jolanta Zalewska, Renata Kozińska, Agnieszka Puchan-Kasińska, Natalia Błazucka

ZGM nominuje:

ZGK Zielona Góra,

POMAK SP. Zo.o. w Czerwieńsku,

ZGM Gorzów Wielkopolski

fot. Igor Skrzyczewski UM
dg - WZG