Basen przy CRS wreszcie otwarty. Stanie się to dokładnie od najbliższego piątku! Tak jak już informowaliśmy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji na podstawie ostatnich informacji medialnych podjął decyzję o rozpoczęciu przygotowań do otwarcia basenu CRS.

Te  przygotowania dotyczą tylko basenu sportowego. Dziś o tej sprawie rozmawialiśmy z Robertem Jagiełowiczem. Dyrektor MOSIR-u był gościem programu „Rozmowa na 96 FM”. Jak będą wyglądać szczegóły?

W piątek rano zapraszamy na basen. Nie jestem w stanie powiedzieć, jak to będzie funkcjonowało. My założymy, że będzie sześć osób na torze. Czyli razem 48 osób. Nie polecam godzin porannych. Od 8 wzwyż do 21 będzie można popływać – Robert Jagiełowicz.

Naszego gościa pytaliśmy także o to, co w tej chwili dzieje się na basenie dosłownie chwile przed otwarciem.

W tej chwili trwa sprzątanie i ostatnia dezynfekcja. Od nas zależy niewiele, Więcej zależy od Państwa, czy będziecie bezpieczni – Robert Jagiełowicz.

Otwarty zostanie także basen przy Wyspiańskiego. Przypomnijmy zatem, planowany dzień otwarcia basenów to najbliższy piątek, 12 lutego. Dodajmy, że MOSIR wciąż czeka oficjalne rozporządzenie rządowe w tej sprawie.

 

Maciej Noskowicz - Radio Index