Jedna scena, czołowi przedstawiciele polskiego rapu i niezwykły koncert. Sokół i Peja zagrają dla Łukasza Karasia i przybyłych gości zielonogórskim w Teatrze Lubuskim.

Na to wydarzenie przygotowana została specjalna oprawa świetlna, a Rycha przyjmiemy w towarzystwie RPS Bandu z muzyką na żywo!

“Cześć, mam na imię Łukasz, mam 31 lat i jestem ratownikiem medycznym. Jeszcze do niedawna byłem oznaką zdrowia, uprawiałem sport, podróżowałem – cieszyłem się życiem jak każdy młody człowiek. Wszystko skończyło się w momencie gdy w marcu 2015 zdiagnozowano u mnie chorobę układu nerwowego – Stwardnienie Zanikowe Boczne (SLA/ALS). Od tamtego czasu moje życie wywróciło się do góry nogami. Musiałem wrócić do rodzinnego domu i zrezygnować z pracy, która była moja pasją. Proszę mi uwierzyć – nie ma nic piękniejszego niż uratowanie komuś życia. Zawsze walczyłem o innych, nie spodziewałem się jednak, że przyjdzie mi kiedyś stanąć przed tak ogromnym wyzwaniem jak własna choroba. Wiem, że moja droga w przyszłość nie będzie łatwa, czeka mnie wiele lat rehabilitacji i wizyt w szpitalach. Jedno jest jednak pewne – chcę walczyć o to co najważniejsze, o życie. Jedyną nadzieją dla mnie jest przeszczep komórek macierzystych – metoda wciąż posiadająca miano eksperymentu medycznego, ale dająca szansę na zastopowanie rozwoju choroby i dalsze sprawne życie. Jednorazowy koszt tego zabiegu to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Obecnie kosztorys przewiduje kolejne 10 iniekcji na kwotę 237 000 pln. Bardzo Was proszę o pomoc i przyłączenie się do mojej walki. Walki o życie.”

(poniedziałek) 11.11.2019, godz.20.00, Lubuski Teatr, Al. Niepodległości 3/5, Zielona Góra, bilety: 49/69 zł