Zielonogórski Sztab WOŚP dziś składał puszki na 29 Finał w Zielonej Górze, który odbędzie się już 31 stycznia 2021. Mimo koronawirusa czeka na Was moc atrakcji, a sam finał przechodzi do sieci. Finał odbędzie się online – mówi szef sztabu Filip Gryko – choć nie zabraknie też akrakcji w postaci TIRa WOŚPowego na zielonogórskich osiedlach i dzielnicy miasta. Gramy z radością!

W najbliższą niedzielę 24 stycznia o godz. 12:00 odbędzie się szkolenie wolontariuszy (ONLINE). Dowiecie się jak należy kwestować z zachowaniem reżimu sanitarnego. Jak się zabezpieczyć i chronić przed wirusem. Szkolenie będzie miało charakter ONLINE i odbędzie się na facebookowym profilu zielonogórskiego sztabu >>>TUTAJ<<<. 

Podczas szkolenia poinformujemy także mieszkańców i media o szczegółach samego finału. W tym roku Sztab Główny podczas Finału będzie mieścić się w Centrum Biznesu (ul. Bohaterów Westerplatte 23), nie w zielonogórskim Ratuszu! To w Centrum Biznesu będziecie zdawać swoje puszki! Niebawem więcej informacji !!!

>>> 29. FINAŁ W ZIELONEJ GÓRZE – WYDARZENIE <<<

fot. Igor Skrzyczewski SZTAB WOŚP ZG:

SZTAB WOŚP ZG