Trzeci muzyczny weekend przed nami! #czasNakulturę i kolejne koncerty na Placu Teatralnym w wykonaniu lokalnych artystów. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu spotkamy się w piątek o godzinie 18.00 oraz w sobotę i w niedzielę o godzinie 17.00 na Placu Teatralnym w Zielonej Górze.

Tym razem zagrają dla Was:
Paulina Gołębiowska – 12.06. piątek, godz. 18.00
Konrad Bebiołka – 13.06. sobota, godz. 17.00
Małgosia Jach – 14.06. niedziela, godz. 17.00

Wstęp na koncerty jest bezpłatny. Pamiętajmy o zachowaniu wszystkich zasad związanych z reżimem sanitarnym, w tym o zachowaniu 2-metrowego dystansu.

Kilka słów o artystach:

Paulina Gołębiowska, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, specjalność wokalistyka jazzowa w klasie Anny Stępniewskiej. Ukończyła również studia licencjackie na Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie fortepianu klasycznego. Obecnie wykładowca wokalistyki jazzowej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Dzięki wieloletniej współpracy z Tomaszem Jędrzejewskim, powstał autorski projekt Pauliny, który stanowi podsumowanie dotychczasowych poszukiwań i inspiracji. Podczas koncertu usłyszycie Państwo akustyczne wersje utworów z nadchodzącej płyty oraz covery we własnych aranżacjach.
Paulina Gołębiowska – wokal
Tomasz Jędrzejewski – instr. Klawiszowe

Konrad Bebiołka jest młodym gitarzystą i wokalistą. Na swoim koncie ma dwie Epki: “Barwy” oraz “Kokon” które są nostalgiczne i bardzo emocjonalne. Klimatyczny i charakterystyczny wokal w połączeniu z dźwiękami gitary akustycznej, tworzą nastrojowe, pełne ciepła kompozycje. Podczas swoich koncertów zapętla dźwięki na looperze. Konrad grał na takich wydarzeniach jak: Spring Break Festival, Carphatia Rzeszów Festival. Wystąpił również w ramach akcji Sofar Sounds Poznań. Supportował grupę SNOWMAN oraz Piotra Bukartyka. Nowy singiel artysty pod tytułem “Gin i Czeski Film” zakwalifikował się do programu My Name is New wytwórni płytowej, agencji koncertowej Kayax.

Małgosia Jach
A co gdyby tak wymieszać jazz’owy wokal z grunge’wym brzmieniem gitary? Wyjdzie z tego Małgosia Jach. Śpiewa o miłości, bo ostatecznie tylko ona się liczy. Będzie trochę romantycznie, a trochę rebeliancko – bo, wiadomo, miłość niejedno ma oblicze!
Małgosię można usłyszeć na YouTube na kanale The Little Lightbulb.

Obraz może zawierać: tekst

materiały: ZOK