Jest taki dzień, tylko jeden raz w roku, gdy w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze odbywają się największe w tej części kraju targi ślubne.Ten dzień to najbliższa niedziela!

Duża ilość wystawców, ciekawy i atrakcyjny program imprezy gwarantują dobrą zabawę i możliwość zaplanowania swojego własnego ślubu od początku do końca oraz umożliwiają kontakt z najlepszymi firmami z branży ślubnej w naszym regionie.

Konsultanci ślubni, dekoratorzy doradzą Wam jak najlepiej wszystko zorganizować. Wszystko przeplatane konkursami i pokazami: mody ślubnej, show barmańskim, walk rycerskich, skeczy ślubnych w wykonaniu zielonogórskich kabaretów, pokazem bielizny damskiej. Każdy będzie mógł wygrać jedną z wielu nagród – suknie ślubną , sesje plenerowe, bony rabatowe do obrączek ślubnych i wiele innych.
Tylko podczas tych targów poznacie oferty największych i najlepszych firm z branży ślubnej. Znajdziecie tu najpiękniejsze suknie ślubne, garnitury, damską bieliznę, zapoznacie się z ofertą najpiękniejszych obiektów weselnych, fotografów, kamerzystów. Zobaczycie jak wyglądają wiązanki ślubne, skosztujecie weselnego tortu. Zaplanujecie swoje wakacje a nawet dowiecie się skąd można wziąć na to wszystko pieniądze.
(niedziela) 19.01.2020, godz.11.00-17.00, Centrum Rekreacyjno Sportowe, Zielona Góra, bilety: 18 zł