Radny Paweł Wysocki, pomysłodawca i opiekun największego parku do street workautu w województwie lubuskim, zaprasza na pokazowy, otwarty trening. Trening organizowany jest współnie z Street Army –  fundacją zajmującą się promocją sportu i zdrowego trybu życia. Inwestycja powstaje w Parku Piastowskim – wydarzenie już w najbliższy piątek!

Z powodu obecnie panujących warunków trening będzie się odbywać w 6 osobowej grupie plus trener. Na wydarzeniu będzie 3 trenerów prowadzących trening w bezpiecznych od siebie odległościach. Będą zachowane wszystkie zalecenia ostrożności, na miejscu będzie znajdywać się płyn do dezynfekcji.

CO ZABRAĆ?
-Strój sportowy adekwatny do pogody
-uśmiech

CZAS TRWANIA
całość będzie trwałą około 1,5h.

MIEJSCE
Park Piastowski, Zielona Góra

DATA
Piątek, 29.05.2020 o godzinie 17.00

*O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisujemy się w komentarzu pod linkiem do wydarzenia na fp: STREET ARMY.

>>>

Prosimy o pozostawienie łapki w góre na fp STREET ARMY oraz STREFA CZŁOWIEKA jako weryfikacje waszej obecnośći.

UWAGA!
Każdy przychodząc na zajęcia potwierdza, że jest zdrowy i może uczestniczyć w zajęciach. Odpowiedzialność za wszelkie losowe i niechciane wydarzenia spoczywa na osobie przychodzącej. Trener nie ponosi żadnej odpowiedzialności za powstałe możliwe wydarzenia. Uczestnicy muszą być pełnoletnie, lub z opiekunem.

Pozdro i do zobaczenia, wszelkie zapytania prosimy kierować na konto STREET ARMY.
>>> TUTAJ <<<
Zgodnie z rozporządzeniem z 4 maja 2020 roku.

Zajęcia będą prowadzone na ternie parku, przez 3 trenerów w grupach 6 osobowych. Obowiązuje zachowanie wszystkich przepisów takich jak zakrywanie nosa czy ust. Grupy również będą od siebie w odpowiedniej odległości przez możliwości, które daje duży park piastowski.

Zobacz także:

Rośnie w oczach wielopokoleniowy park do ćwiczeń [ZDJĘCIA]

si - WZG