Restauracja Winiarnia Bachus zaprasza na czwarty wieczór po przerwie z koronawirusem. Podczas tego wieczoru standardy jazzowe oraz improwizacje zagrają dla Państwa Alan Racz na saksofonie oraz Eryk Nowak na pianinie.

Alan Racz i Eryk Nowak to zaprzyjaźniony duet od wielu lat wspólnie występujący na scenach i w klubach w całej Polsce, wprowadzą państwa w klimat znanych piosenek z lat 80, 90 oraz współczesnych.

WYDARZENIE Z UWZGLĘDNIENIEM WSZELKICH ZASAD EPIDEMICZNYCH.

Rok 2019, to rok przełomowy dla naszej restauracji. Bachus to pasja do tradycyjnej kuchni polskiej z nowoczesnym akcentem. Znajdziecie nas w samym sercu miasta, schodząc w dół schodami miejskiego ratusza. Wyjątkowy klimat, najlepsza kuchnia oraz bogata oferta win lokalnych sprawia, że do Bachusa wraca się często!

To miejsce, do którego przychodzi się zarówno na lunch, spotkanie biznesowe lub towarzyskie. Kieliszek dobrego wina, whisky lub filiżankę wyjątkowej kawy? Żaden problem. Organizujemy wieczorki muzyczne oraz menu degustacyjne, dbając o najwyższą jakość usług.

(piątek) 26.06.2020, godz.20.00, Ogródek Letni – Restauracja Winiarnia Bachus, Stary Rynek 1, Zielona Góra, ul. Stary Rynek 1, rezerwacje: tel. 511 161 212

SI - WZG