W najbliższą sobotę (01.02) podczas meczu Stelmetu Enea BC Zielona Góra z BC Nizhny Novgorod organizatorzy przygotowali dla kibiców – i nie tylko – moc zimowych atrakcji! Na parkingu CRS powstanie strefa w której czekać będą liczne atrakcje: snowtubing, pokazy rzeźbienia w lodzie, pokazy laserowe, fotobudka, ciepłe napoje oraz stoiska z interaktywnymi grami oraz okularami VR.

Mimo, że śniegu za oknem nie widać – wspólnie ze sponsorowanymi klubami przygotowaliśmy dla kibiców – i nie tylko – moc zimowych atrakcji! W sobotę 1 lutego w godzinach od 14:00 do 21:30 na parkingu bezpośrednio przy hali CRS w Zielonej Górze (ul. Sulechowska 41) odbędzie się pierwsze wydarzenie w ramach Projektu Zimowego Enei.

fot. materiały organizatorów

atrakcje:

 zjeżdżalnia snow tubing,
 pokazy rzeźbienia w lodzie,
 pokazy visual light i laserowo-świetlne,
 namiot sferyczny ze strefą VR i kinect oraz barem z ciepłymi napojami.

W strefie będzie również możliwość zrobienia sobie zdjęcia z maskotką klubową i zdobycia wielu gadżetów.

Mamy nadzieję, że zabierzecie na mecz swoje pociechy, które podczas ferii na pewno poszukują sposobów na świetną zabawę. Warto połączyć przyjemne z przyjemnym i spędzić w sobotę cały dzień z naszym klubem! Zapraszamy!

Ponadto zapraszamy do kibicowania naszej drużynie Stelmetowi Enei BC Zielona Góra, która w tym dniu zmierzy się z ekipą NIzhny Novgorod.

fot. materiały organizatorów