W tym tygodniu Uniwersytet Zielonogórski zorganizował wirtualne dni otwarte dla przyszłych studentów. Jeśli nie mieliście okazji śledzić ich na bieżąco, nic straconego. Materiały, które promują uczelnię i przedstawiają jej ofertę, znajdziecie w mediach społecznościowych.

Na profilu uniwersytetu ukazały się m.in. informacje o aplikacji mobilnej dla studentów, prezentacja kampusów czy propozycji zajęć z wychowania fizycznego. Nie mogło oczywiście zabraknąć filmu z ostatnich Bachanaliów i szczegółów na temat rekrutacji na studia.

 

– W tej rekrutacji przygotowaliśmy ponad 60 kierunków studiów w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym – mówi Małgorzata Ratajczak-Gulba, kierownik Biura Promocji UZ.

A w jaki sposób złożyć dokumenty? – W tym roku dbamy szczególnie o wasze i nasze bezpieczeństwo. Pakujecie oryginały dokumentów, świadectw, odpisy notarialne, podpisane wnioski i wysyłacie do nas pocztą albo robicie skany i wysyłacie na naszego maila – tłumaczy Agnieszka Łaszczowska, kierownik Biura Rekrutacji.

Adres mailowy uczelni to rekrutacja@uz.zgora.pl, a adres korespondencyjny – Rekrutacja UZ, al. Wojska Polskiego 69, 65-762 Zielona Góra. Nabór na Uniwersytet Zielonogórski w tym roku trwa do 17 sierpnia.

Na stronie wirtualnych dni otwartych Uniwersytetu Zielonogórskiego dowiecie się również więcej o naszym radiu. To właśnie w Indexie – studenckiej rozgłośni – swoją karierę rozpoczynali tacy dziennikarze, jak Kamil Baleja, Filip Czyszanowski czy Karol Tokarczyk. Wielu z nich ukończyło zielonogórską uczelnię.

Aleksandra Pietruszewska - Radio Index