Jakie filmy zobaczymy w zielonogórskim kinie samochodowym? O tym zdecydują mieszkańcy! Na stronie wydarzenia na Facebooku pojawiła się specjalna ankieta. Możemy wybrać nasze ulubione tytuły.

O powstaniu Auto Kina Zielona Góra, informowaliśmy w zeszłym tygodniu. Lista kilkudziesięciu filmów trafiła na fanpage. Jak na razie największym zainteresowaniem cieszą się Pulp Fiction, Wilk z Wall Street i Leon Zawodowiec. Ankietę znajdziemy tu:  Kino samochodowe w Zielonej Górze.

Sądząc po bardzo pozytywnym odzewie na Facebooku, zielonogórzanie wręcz nie mogą się doczekać uruchomienia kina. I trudno się temu dziwić, od 12 marca nieczynne są wszystkie placówki kultury. Dopiero od tego tygodnia stopniowo zapraszać do siebie mogą np. biblioteki. Otwarciem kina zainteresowanych jest już ponad 10 tys. osób, a ponad 1,2 tysiąca deklaruje, że weźmie w nim udział. Organizatorzy zapewniają, że wydarzenia odbędą się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. A to jest bardzo ważne w kontekście epidemii koronawirusa.

Nie jest jeszcze znana data otwarcia kina samochodowego w Zielonej Górze. Kiedy to nastąpi, dowiemy się w najbliższych dniach, wtedy też poznamy program. Kino ma działać od czwartku do niedzieli od godz. 20.00. W weekendy planowane są pokazy rodzinne z popularnymi filmami dla dzieci (od godz. 18.00). Wydarzenie na Facebooku znajdziecie tutaj: Kino samochodowe w Zielonej Górze.