Prezydent Janusz Kubicki na swoim profilu facebookowym zdradza na kogo zagłosuje w niedzielnych wyborach i zachęca zielonogórzan do wzięcia w nich udziału. Założył się z prezydentem Gorzowa Wlkp. o to które miasto będzie mieć wyższą frekwencję!

 

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani. Dzień wirus u nas w odwrocie. Zielona wynik zero.
Chciałbym dziś poruszyć jeden bardzo ważny temat. Za kilka dni dzień wyborów Prezydenta RP. Proszę Was wszystkich o jedno – idźcie głosować. Jak mówi stara maksyma: „Trzeba głosować żeby potem nie żałować”. Bardzo ważne i bardzo istotne jest to abyśmy wszyscy poszli i zagłosowali, aby było nas jak najwięcej. Każdy może mieć swojego kandydata. Jeden zagłosuje na Władysław Kosiniak-Kamysz (tak jak ja, to mój kandydata) inny na Dudę, inny na Trzaskowksiego, a są tacy dla których Hołownia czy Bosak są najważniejsi. Nie chce Was tu namawiać do głosowania na konkretnego kandydata, ale namawiam Was idźcie i zagłosujecie. Niby jedne głos nic nie znaczy ale … ale może okazać się, że ten jedne głos może przeważyć o zwycięstwie. Wszyscy mówią jak ważna jest frekwencja. My w lubuskim też mamy swój wyścig frekwencyjny. Założyłem się z Prezydentem Gorzowa Wlkp. Jacek Wójcicki o to które miasto będzie mieć wyższą frekwencję. Zakład jest o „dobrą książkę”. Dlatego apel do wszystkich zielonogórzan: “Nie dajcie mi przegrać!!! Potrzebuję waszej POMOCY!!!. Zielona musi być górą !!!

UDOSTĘPNIAJCIE MÓJ POST pokażmy że Zielona ma siłę i moc

Kochani. Dzień wirus u nas w odwrocie. Zielona wynik zero.Chciałbym dziś poruszyć jeden bardzo ważny temat. Za kilka…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Czwartek, 25 czerwca 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki