Od 25 do 28 listopada odbędą się bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców. Dzięki nim mają lepiej i nowocześniej zarządzać swoimi firmami.

Inicjatorem Warsztatów Przemysłu 4.0 jest fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości (informacje o niej znajdziemy na stronie https://przemyslprzyszlosci.gov.pl.

Jak można rozszyfrować termin Przemysł 4.0? W największym skrócie, to zbiorcze pojęcie oznaczające integrację inteligentnych maszyn i systemów i wprowadzanie zmian w produkcji, które sprawią, że firmy będą lepiej i nowocześniej zarządzane. Żeby tak się stało trzeba postawić m.in. na cyfryzację obiektu dokumentów. Chodzi jednak nie tylko o technologie, ale nowe sposoby pracy i rolę ludzi w przemyśle. – Te bezpłatne warsztaty przygotowujemy z myślą o kadrze menadżerskiej małych i średnich firm – wyjaśnia Paweł Stodolny, kierownik biura Transition Technologies PSC Zielona Góra. – Pogłębią wiedzę z zakresu Internetu rzeczy, uczenia maszynowego, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości i sztucznej inteligencji. Dowiedzą się też czym jest cyfrowy bliźniak (Digital Twin).

Warsztaty odbędą się w Parku Naukowo Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego w Nowym Kisielinie – w trzech terminach: 25-26.11 26-27.11 i 27-28.11.

Link do zapisów znajdziemy na stronie https://ttpsc.com/pl/warsztaty-przemyslu-przyszlosci/) lub na Facebooku – https://www.facebook.com/events/1014282168913365/

 

fot.organizatorzy
fot.organizatorzy