W ramach akcji Ferie z Falubazem dajemy Wam okazję do stworzenia czego wyjątkowego. W trakcie przedsezonowych treningów część żużlowców jeździ w specjalnych, treningowych plastronach. Teraz to Ty możesz zadecydować jak one będą wyglądać.

Plastron to nieodłączny element każdego żużlowca. Jeszcze kilkan Zapisz aście lat temu startowano w nich zarówno w turniejach indywidualnych jak i meczach ligowych. Aktualnie w lidze plastrony zostały zastąpione przez jednakowe kevlary, jednak nadal używane są one podczas pozostałych imprez, a także treningów. Dziś każdy z Was otrzyma szansę zaprojektowania plastronu, w którym żużlowcy Falubazu Zielona Góra będą jeździć podczas przedsezonowych treningów i sparingów!

Jak wziąć udział w zabawie? Wystarczy pobrać poniższy wzór plastronu, a następnie wydrukować go lub w programie komputerowym nanieść na nim wybrany przez siebie wzór lub inna grafikę. Forma wykonania projektu jest dowolna. Liczy się Wasza kreatywność. Końcowy wzór plastronu należy przesłać do nas na adres konkurs@falubaz.com (w formie skanu lub zdjęcia) lub osobiście dostarczyć do Sklepu Kibica, który znajduje się przy W69 w budynku klubowym do 17 stycznia 2021 roku.

Wszystkie plastrony zostaną zaprezentowane w specjalnej galerii na klubowym profilu facebookowym. Spośród nadesłanych prac wybierzemy jedną, na podstawie której wyprodukowane zostaną tegoroczne plastrony naszej drużyny. Jeden z nich otrzyma autor zwycięskiego projektu!

KLIKNIJ I POBIERZ WZÓR PLASTRONU

falubaz