Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza od 1 lipca na wakacyjne wydarzenia kulturalne, w których już od kilkunastu lat, tak chętnie uczestniczą mieszkańcy Zielonej Góry. Lato Muz Wszelakich jak co roku będzie różnorodnie i dla osób w każdym wieku. Tegoroczne hasło przewodnie brzmi zielonogórscy artyści dla Zielonogórzan. 

 

Zielonogórsko Ośrodek Kultury zaprasza od 1 lipca na wakacyjne wydarzenia kulturalne, w których już od kilkunastu lat,…

Opublikowany przez Wiadomości Zielona Góra Środa, 24 czerwca 2020

Aby wesprzeć lokalną kulturę, Zielonogórski Ośrodek Kultury postanowił zaprosić do współpracy twórców związanych z naszym miastem. Są to osoby zarówno pochodzące z Zielonej Góry, jak i te które przyjechały tu studiować, tworzyć i żyć. Tacy, których mijamy ich na ulicy, ale również Ci, których sukcesy obserwujemy w ogólnopolskich mediach.

Oczywiście, w trosce o bezpieczeństwo artystów oraz widzów, wydarzenia te często zmienią swoją formę. Pojawią się tak popularne w obecnej sytuacji transmisje online. Te, podczas których spotkamy się na żywo będą wymagać od widzów zachowania wszelkich zasad ostrożności, jak utrzymanie dystansu przestrzennego czy używanie środków ochrony osobistej, np. maseczek.

 

Więcej szczegółów na temat tegorocznego LATA   >tutaj<

Pobierz program: Lato Muz Wszelakich – Zielona Góra 2020 (pdf)

materiały: ZOK