Po setkach prób i dziesiątkach koncertów w końcu się udało i oto nadchodzi pierwsza studyjna płyta zielonogórskiej formacji punkrockowej AMARENA pt. ,,Żyj jak chcesz”. Wydawcą płyty jest Stowarzyszenie Art Of Underground. Płyta dostępna jest od dziś 14 października 2020.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.Amarena: Zebraliśmy 8 najważniejszych dla nas kawałków spośród całej naszej set listy, tworzonej od samego powstania zespołu i dzięki zaproszeniu nas przez Norberta Krupę (który oprócz nagrań zajął się też mixem oraz masteringiem) do studia Harmonic Content we Wrocławiu w styczniu 2020 roku zarejestrowaliśmy materiał, który jest kwintesencją tego, co w nas siedzi i czym żyjemy, czyli czystej hardcorowej energii.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Okładka jest tworem kompilacji grafiki ,,punkowej menady”, zaprojektowanej przez Julię Nieścioruk techniką linorytu oraz najlepszych zdjęć ze wszystkich naszych koncertów i wydarzeń im towarzyszących, uwiecznionych dzięki Paulinie Bednarczyk, za co wielkie dzięki!

 

Dziękujemy także wszystkim zespołom, organizatorom oraz publiczności za niezapomniane koncerty i spotkania, które ukierunkowały nas w tym, co gramy i dawały motywację do tworzenia tego, czym możemy się dzisiaj pochwalić.

 

Płytę już od dziś (14.10) można zakupić stacjonarnie w dwóch punktach sprzedaży w cenie 20 zł.

⭕ sklep muzyczny MuzArt – (68) 324 63 13

Zielona Góra, Aleja Niepodległości 12, www.muzart.pl

w godz. 10.00-18.00

⭕ klub JAZZKINO

Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 14

w godz.18.00-24.00

Oczywiście wysyłka dla zespołu nie jest problemem, w tej kwestii piszcie przez stronę na Facebooku. Link: https://www.facebook.com/amarenaofficial/

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Po uspokojeniu się sytuacji COVIDowej, która zrujnowała zespołowi jakiekolwiek szanse na zagranie fanom płyty na żywo, zespół obiecuje zorganizować oficjalny koncert premierowy, a może nawet i jakąś małą trasę promującą album. Jak mówią: „Wjedziemy z buta, co jest pewne, teraz nic tylko czekać… Do tego czasu słuchajcie płyty, dawajcie znać, co o niej myślicie i cieszcie się razem z nami z tego wydarzenia!”.

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Zielona Góra. Za wydawnictwo odpowiada ekipa stowarzyszenia

ART OF UNDERGROUND

Za wszelkie udostepnienia i rozprzestrzenianie tego jakże ważnego newsa będziemy wielce wdzięczni.

Obraz może zawierać: 2 osoby, gitara i broda, tekst „Nowe wydawnictwo Art Of Underground BRORO Debiutancka płyta zespołu pty AMARENA chcesz"”

aou